Φίλοι γονείς,
Σας ανακοινώνουμε ότι:
Την Παρασκευή 28 Οκτωβρίου θα πραγματοποιηθούν εορταστικές εκδηλώσεις με βάση το πρόγραμμα του Δήμου ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ – ΚΥΛΛΗΝΗΣ. Οι μαθητές θα συγκεντρωθούν στον χώρο του σχολείου στις 10 το πρωί . Η Δοξολογία στον Ι. Ν. Αγ. Τριάδος θα ξεκινήσει στις 10:15. Θα ακολουθήσει κατάθεση στεφάνων και αμέσως μετά θα ακολουθήσει η παρέλαση στην ΠΕΟ Πατρών – Πύργου. Η παρέλαση τερματίζει στην πλατεία Καλακου από όπου θα παραλάβουν οι γονείς τους μαθητές.