ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΕΠΕΤΕΙΟ ΤΗΣ 25ΗΣ ΜΑΡΤΙΟΥ 1821

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019 θα πραγματοποιηθεί η γιορτή για την επέτειο της 25ης Μαρτίου, την οποία έχουν προετοιμάσει  οι μαθητές της ΣΤ΄ Τάξης (Διάρκεια γιορτής 8.15 π.μ. – 10.00 π.μ.). Τα λεωφορεία θα πραγματοποιήσουν κανονικά τα δρομολόγια το πρωί και μετά το τέλος της γιορτής. Το ολοήμερο δεν θα λειτουργήσει αυτή τη μέρα.

ΔΕΥΤΕΡΑ 25/3/2019: Οι μαθητές  που κάνουν  παρέλαση θα βρίσκονται στην Πλατεία, στον Μαραθώνα  στις 10:00 π.μ.  Μετά την παρέλαση  οι γονείς θα παραλάβουν τα παιδιά τους στο σημείο κατάληξης της παρέλασης.

σας  ενημερώνουμε ότι, τη Δευτέρα 18/3/2019 θα πραγματοποιηθεί η επίδοση Ελέγχων Προόδου Β΄ τριμήνου για τις τάξεις Γ΄, Δ΄, Ε΄, και ΣΤ΄ και ενημέρωση Β΄ τριμήνου για τις Α΄ και Β΄ τάξεις. Σας επισημαίνουμε ότι η ώρα επίδοσης είναι από 13.20 έως 14.00 στις αίθουσες διδασκαλίας των τμημάτων και στο γραφείο Διδασκόντων για τις ειδικότητες που θα βρίσκονται στη σχολική μονάδα. Σας ενημερώνουμε επίσης, ότι πραγματοποιείται σύντομη ενημέρωση και επίδοση. Λεπτομερή ενημέρωση για την πρόοδο των παιδιών σας, έχετε στις ατομικές μηνιαίες συναντήσεις με τους υπεύθυνους εκπαιδευτικούς ή με κάποιο ραντεβού για τους εκπαιδευτικούς ειδικοτήτων.

Οι μαθητές θα σχολάσουν, θα παραλάβετε τα παιδιά σας και μετά θα εισέλθετε στον χώρο του σχολείου. Θα πρέπει να γνωρίζετε ότι για όσους γονείς έχουν τα παιδιά τους μαζί, έχουν και την ευθύνη της επίβλεψής τους , διότι όλοι οι εκπαιδευτικοί θα είναι απασχολημένοι και το ολοήμερο θα λειτουργεί κανονικά.

;

Τα σχόλια είναι κλειστά.