Στις 10 Ιουνίου αποχαιρετήσαμε τη σχολική χρονιά με τραγούδια, σκετς και χορευτικά. Οι μικροί μας μαθητές παρουσίασαν ένα θεατρικό δρώμενο σε σενάριο και σκηνική επιμέλεια του δασκάλου Δανέλη Δημήτριου, που αφορούσε τους Θεούς του Ολύμπου στη σύγχρονη εποχή αλλά και γενικά τις αντιλήψεις περί θρησκειών και επιστήμης. Χιουμοριστικοί διάλογοι, πλαισιωμένοι με την κατάλληλη μουσική, ενθουσίασαν […]
Πρόσφατα σχόλια