Σημαντική τιμητική διάκριση

διαγωνισμός

Ειδικός Έπαινος θα απονεμηθεί στο σχολείο μας έπειτα από  διάκριση του ιστολόγιού μας στον 6ο πανελλήνιο διαγωνισμό Ελληνόφωνων Εκπαιδευτικών Ιστότοπων. Συγκεκριμένα το ιστολόγιό μας ήρθε πέμπτο σε κατάταξη στην κατηγορία των Δημοτικών – Νηπιαγωγείων. Η τιμητική διάκριση που έλαβε το ιστολόγιό μας μας χαροποίησε ιδιαίτερα, επιβράβευσε τις προσπάθειές μας και μας δίνει δυνάμεις να συνεχίσουμε απτόητοι στους στόχους που εδώ και δυο χρόνια έχουμε θέσει για την αναβάθμιση του εκπαιδευτικού μας έργου και την καταξίωση του σχολείου ως χώρο παιδείας και πολιτισμού για την ευρύτερη περιοχή. Συγχαρητήρια αξίζουν σε όλους τους εκπαιδευτικούς που υπηρέτησαν στο σχολείο μας που με την προθυμία τους  στήριξαν κάθε προσπάθεια .