Έναρξη νέας σχολικής χρονιάς 2024-25

Από τgo back to school this mondayη Δευτέρα 2 έως και την Τρίτη 10 Σεπτεμβρίου 2024, το σχολείο θα λειτουργεί για την εκτέλεση των απαιτούμενων εργασιών για την προετοιμασία έναρξης των μαθημάτων.

Η συνεργασία της Διευθύντριας με τους γονείς/κηδεμόνες των μαθητών/τριών θα γίνεται καθημερινά από 8.30-11.00 (εκτός από 3-5 Σεπτεμβρίου 2024 λόγω επιμορφώσεων). Παρακαλούμε τηρήστε την ώρα αυτή, για να μην παρεμποδίζεται η εκτέλεση των υπόλοιπων εργασιών (συνεδριάσεις προσωπικού, ενδοσχολική επιμόρφωση, συναντήσεις με υπηρεσιακούς φορείς). Αν απαιτείται συνάντηση σε άλλον χρόνο, παρακαλούμε επικοινωνήστε τηλεφωνικά στο 2732071506, για να οριστεί σχετικά.

Αγιασμός-έναρξη μαθημάτων: Τετάρτη 11 Σεπτεμβρίου. Η ακριβής ώρα και το πρόγραμμα της ημέρας θα ανακοινωθούν εντός της εβδομάδας.