ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Την Παρασκευή 20 Δεκεμβρίου 2019, θα δοθούν οι έλεγχοι προόδου με την επίδοση των μαθητών για το πρώτο  τρίμηνο. Οι γονείς των μαθητών των Α΄ και Β΄ τάξεων θα ενημερωθούν προφορικά για την επίδοση των παιδιών τους μετά τις 13.15΄, ενώ οι γονείς των μαθητών των Γ΄,Δ΄,Ε΄και ΣΤ΄ θα  παραλάβουν τους ελέγχους μετά τις 13.15΄.

Την ίδια ημέρα οι μαθητές της ΣΤ΄ τάξης σας προσκαλούν στο Χριστουγεννιάτικο bazaar και  θα εκθέσουν τις κατασκευές και τις δημιουργίες τους, που έκαναν με την βοήθεια των δασκάλων και των γονέων τους

Ο Δ/ντής

Πέτρος Τοπούζης

25/4/1850: Ο Πάουλ Γιούλιους φον Ρόιτερ, ιδρυτής του πρακτορείου ειδήσεων Reuters, χρησιμοποιεί 40 περιστέρια για να μεταφέρει στους πελάτες του το κλείσιμο των τιμών του χρηματιστηρίου.