Άρθρα συγγραφέα

ΙΣΤΟΛΟΓΙΟ ΤΟΥ 5/ΘΕΣΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΣΚΟΥΡΤΩΝ ΔΕΡΒΕΝΟΧΩΡΙΩΝ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

Περισσότερες πληροφορίες

Αρχική http://blogs.sch.gr/members/dimskour/

Τα σχολεία ανοίγουν ξανά!!!!

Μαΐ 202026

Σχετικά με τα δημοτικά και τα νηπιαγωγεία, θα επαναλειτουργήσουν τη Δευτέρα 1η Ιουνίου. Τα μαθήματα θα παραταθούν έως και την Παρασκευή 26 Ιουνίου (αντί για τη 15η Ιουνίου). Σχεδόν 2,5 μήνες μακριά από τα σχολεία τους έχουν μείνει οι μαθητές των δημοτικών σχολείων οι οποίοι θα επιστρέψουν στα θρανία την ερχόμενη Δευτέρα μετά την θετική εισήγηση της Επιτροπής των λοιμωξιολόγων […]

ΝΕΟ ΥΛΙΚΟ 25/5/2020

Μαΐ 202025

Καλημέρα σε όλους. Ευχόμαστε να είστε καλά αγαπημένα μας παιδάκια. Στην πλατφόρμα του Υπουργείου Παιδείας eclass μπορείτε να βρείτε το νέο υλικό (το οποίο υπάρχει και εδώ στη σελίδα το σχολείου) . Σήμερα το απόγευμα θα γίνει η καθιερωμένη εκτύπωση των φωτοτυπιών μας. Καλή συνέχεια !!!!!

Διαδραστικά παιχνίδια και online ασκήσεις 22/5/2020

Μαΐ 202022

Στην πλατφόρμα του  Υπουργείου Παιδείας μπορείτε να βρείτε τις εκπαιδευτικές διαδραστικές δραστηριότητες και τις online ασκήσεις που έχουν αναρτήσει οι εκπαιδευτικοί του σχολείου.

NEO YΛΙΚΟ 19/5/2020

Μαΐ 202019

ΝΕΟ ΥΛΙΚΟ 12/5/2020

Μαΐ 202015

Καλημέρα σε όλους. Ευχόμαστε να είστε καλά αγαπημένα μας παιδάκια. Στην πλατφόρμα του Υπουργείου Παιδείας eclass μπορείτε να βρείτε το νέο υλικό (το οποίο υπάρχει και εδώ στη σελίδα το σχολείου) . Καλή συνέχεια !!!!!

« Παλιότερα άρθρα