Οι βεβαιώσεις συμμετοχής των μαθητών μας στο Ευρωπαϊκό πρόγραμμα eTwinning “Brain Team – 3” είναι γεγονός! Από ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΑΧΗΣ Στις 11 Μαρτίου 2024 Σε Γενικά Περήφανοι για την προσπάθεια των μαθητών μας, φτιάξαμε ένα κολάζ από τις βεβαιώσεις που μόλις παραλάβαμε! Προηγούμενη Students’ Chatroom_Brain Team – 3 Επόμενο Επιμόρφωση γονέων: “Διαδίκτυο: Βοηθήστε τα παιδιά να περιηγηθούν με ασφάλεια”