Εγγραφές για την σχολική χρονιά 2020-2021, στα Μουσικά και Καλλιτεχνικά Σχολεία. (Εγκύκλιοι)

Για να διαβάσετε τις εγκυκλίους σχετικά με τις εγγραφές στο ΜΟυσικό και Καλλιτεχνικό Σχολείο που για το Νομό Ηρακλείου βρίσκεται στην Πρώην ΑΜερικανική Βάση Γουρνών κάντε κλικ στις παρακάτω εικόνες:

Μουσικό Σχολείο Ηρακλείου

Μουσικό Σχολείο Εγγραφές 2020-2021 (image από 8/θέσιο Δημοτικό Σχολείο Πύργου Αστερουσίων Κρήτης κάτω από CC BY 4.0)

Καλλιτεχνικό Σχολείο

Καλλιτεχνικό Σχολείο Εγγραφές 2020-2021 (image από 8/θέσιο Δημοτικό Σχολείο Πύργου Αστερουσίων Κρήτης κάτω από CC BY 4.0)

Δημοσιεύθηκε στην Αρθρα και χαρακτηρίσθηκε . Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.