Το Πάσχα σε ένα βιβλιαράκι

Η καλή συνάδελφος Χριστίνα Λούστα δημιούργησε για μαθητές το παρακάτω πολύ χρήσιμο ηλεκτρονικό βιβλίο, συγκεντρώνοντας σε λίγες σελίδες όλα όσα τιμούμε τις μέρες της Μ. Εβδομάδας για να οδηγηθούμε στο Πάσχα!

Διαβάστε το! Είναι εύκολο και ευχάριστο! Τα μικρότερα παιδιά θα το διαβάσουν με την βοήθεια της μαμάς ή του μπαμπά!

Κάντε κλικ στην παρακάτω εικόνα και μην ανυπομονείτε τόσο! Θέλει λίγο χρόνο για ανοίξει:

Δημοσιεύθηκε στην Αρθρα και χαρακτηρίσθηκε , , . Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.