Επίσημη έναρξη στην εξ αποστάσεως εκπαίδευση

Αγαπητοί γονείς, καλημέρα! Καλή εβδομάδα!
Όπως θα ακούσατε και από τις ανακοινώσεις του Υπουργείου Παιδείας, από αύριο Τρίτη 24/3/2020 ξεκινά κι επίσημα η ασύγχρονη μορφή διδασκαλίας και για τα Δημοτικά.
Κάποιοι συνάδελφοι από το Δημοτικό Σχολείο Πύργου έχουν ήδη ετοιμάσει τις ηλεκτρονικές τάξεις τους και έχουν στείλει τις προσκλήσεις στα e-mail που μας στείλατε.
Παρακαλώ να κάνετε έναν έλεγχο για να βρείτε την πρόσκληση. Αν δεν την βρείτε ψάξτε στο φάκελο «ενημερώσεις» ή στα spam. Αν έχετε δώσει σωστά την ηλεκτρονική σας διεύθυνση θα έρθει η πρόσκληση μην ανησυχείτε!
Κάποιοι γονείς έχουν ήδη μπει και τα παιδιά έχουν κάνει και σχόλια!
Τέλος να σας ευχαριστήσω εκ μέρους και όλων των συναδέλφων μου, για την ως τώρα καλή συνεργασία και θετική ανταπόκριση σε ότι κάνουμε!

Δημοσιεύθηκε στην Αρθρα και χαρακτηρίσθηκε , . Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.