ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ

Συγγραφέας: ΣΑΧΙΝΗ ΠΟΛΥΤΙΜΗ | Κατηγορία ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ, Χωρίς κατηγορία | , στις 08-06-2019

ΠΕΜΠΤΗ 13-6-19

Το πρωί της Πέμπτης στις 9.00 θα πραγματοποιηθούν αθλητικές δραστηριότητες- παιχνίδια από τους μαθητές όλων των τάξεων του σχολείου, τις οποίες μπορούν να παρακολουθήσουν όσοι γονείς το επιθυμούν.

Το πρωί της Πέμπτης στις 11.00 οι μαθητές της Γ΄ τάξης του σχολείου μας θα παρουσιάσουν το θεατρικό δρώμενο “ΚΙ ΕΜΕΙΣ…ΜΕ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ”

Το βράδυ της Πέμπτης στις 9.00 τα παιδιά της ΣΤ΄ τάξης θα παρουσιάσουν  το  θεατρικό      Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ”. Θα ακολουθήσει η τελετή της αποφοίτησης.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14-6-19

Την Παρασκευή το πρωί στις     θα δοθούν οι τίτλοι προόδου .

Από τη Δευτέρα 10- 6-19 έως και την Παρασκευή 14- 6-19 θα λειτουργεί στο σχολείο μας ( στην αίθουσα της Β΄τάξης) ΕΚΘΕΣΗ ΒΙΒΛΙΟΥ τα έσοδα της οποίας θα χρησιμοποιηθούν  για τον εμπλουτισμό της σχολικής μας βιβλιοθήκης.