Ευχαριστίες

Συγγραφέας: Μαρία Πανουσιάδου | Κατηγορία ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ, Δ1 ΤΜΗΜΑ | , στις 07-05-2018

Το καλάθι με τα καλούδια που ετοίμασαν οι μητέρες των μαθητών του Δ1 για τους eTwinning συνεργάτες μας.

Ημέρα συνεργασίας

Ημέρα αναχώρησης

Θα ήθελα να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στη Διευθύντρια του Σχολείου Αικατερίνη Χατζοπούλου για την υποστήριξη στην προετοιμασία και στη συνοδεία της τριήμερης εκδρομής μας στο Διδυμότειχο και στις μητέρες των μαθητών μου για την γεμάτη αγάπη και θετικότητα στάση σε όλη τη διάρκεια του ταξιδιού ακόμα και στις μικρές – ευτυχώς –  ατυχίες μας, καθώς και για το υπέροχο καλάθι με χειροποίητα καλούδια και τους βιολογικούς παραδοσιακούς σπόρους που ετοίμασαν και πρόσφεραν στο 4ο Νηπιαγωγείο Διδυμοτείχου.

Επίσης ένα μεγάλο ευχαριστώ πρώτα απ’όλα στη συνάδελφο και eTwinning συνεργάτιδα από το Διδυμότειχο Γεωργία Βουδούρη, καθώς στη Προϊσταμένη του 4ου Νηπιαγωγείου Αποστολία Σαββαλάκη και στην συνάδελφο Ζωή Μπακάλη, για την άψογη και θερμή υποδοχή μας.

Περισσότερο απ’όλους ευχαριστώ τους/τις μαθητές/τριές μου και τα νήπια από το Διδυμότειχο, για τις υπέροχες στιγμές αυθόρμητης χαράς, ενθουσιασμού και δημιουργικότητας που μοιράστηκα μαζί τους.

Η δασκάλα του Δ1