ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗ ΓΙΟΡΤΗ

Συγγραφέας: ΣΑΧΙΝΗ ΠΟΛΥΤΙΜΗ | Κατηγορία ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ | , στις 22-12-2015

Την Τετάρτη 23 Δεκεμβρίου στις 9.30 π.μ.  θα γίνει η χριστουγεννιάτικη γιορτή του σχολείου μας την οποία ετοίμασαν η Α΄και η Β΄τάξη.

Etwinning -Χριστουγεννιάτικη δραστηριότητα.

Συγγραφέας: Μαρία Πανουσιάδου | Κατηγορία eTwinning ΕΡΓΑ, Δ1 ΤΜΗΜΑ | , στις 22-12-2015

Οι μαθητές του Δ1 του σχολείου μας έστειλαν με το δικό τους τρόπο τις Χριστουγεννιάτικες ευχές τους στους συνεργάτες του eTwinning Έργου Planet Diversity.

Καλά Χριστούγεννα σε όλους!

Planet Diversity-Διαδραστικός τοίχος (Padlet) εντυπώσεων από τη μεγάλη τηλεδιάσκεψη

Συγγραφέας: Μαρία Πανουσιάδου | Κατηγορία eTwinning ΕΡΓΑ, Δ1 ΤΜΗΜΑ, ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΚΦΡΑΖΟΝΤΑΙ | , στις 22-12-2015

Διαδραστικός τοίχος (Padlet) εντυπώσεων από τη μεγάλη τηλεδιάσκεψη στις 18/12/2015. 6 από τις 8 συνεργαζόμενες τάξεις γνωρίστηκαν και έδωσαν ανατροφοδότηση! Είμαστε μεγάλη ομάδα eTwinners!

Κάντε κλικ στην εικόνα για να μεταβείτε στον διαδραστικό τοίχο.