ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ  ΓΙΑ  ΤΗ  ΣΤΟΛΗ  ΤΗΣ  ΠΑΡΕΛΑΣΗΣ

Οκτ 20194

2η   ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ  ΓΙΑ  ΤΗ  ΣΤΟΛΗ  ΤΗΣ  ΠΑΡΕΛΑΣΗΣ

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,

Κατανοώντας το δύσκολο των καιρών και ορμώμενοι από την ποικιλία των απόψεων,  ο Σύλλογος γονέων και κηδεμόνων σε συμφωνία με το Σύλλογο διδασκόντων  και τη Διευθύντρια  του Δ.Σ. Πέλλας , κατέληξε στην επιλογή -απόφαση  μιας  πιο οικονομικής λύσης με κατώτερη ποιότητα  για την  μακρυμάνικη γαλάζια μάλλινη μπλούζα που θα  συμπληρώσει τη στολή της παρέλασης .

Η  προσφορά του καταστήματος ΦΑΣΜΑ από τα Γιαννιτσά  είναι στα 13 ευρώ η μπλούζα.  Τα 3 ευρώ θα προσφέρει ο Σύλλογος και τα 10 ευρώ θα τα επιβαρυνθούν  οι γονείς των μαθητών.

Τα μέτρα  από του μαθητές θα παρθούν στο σχολείο άμεσα. Θα τα αναλάβει ο  υπεύθυνος του καταστήματος ΦΑΣΜΑ  μαζί  την παραγγελία  και  τη δέσμευση να τα  παραδώσει ως τις 18 Οκτωβρίου 2019.

Η πληρωμή θα γίνει με την παράδοση- παραλαβή της μπλούζας και η  μπλούζα θα  ανήκει σε κάθε μαθητή-τρια του σχολείου μας.

Ευχαριστούμε για τη κατανόηση και την άμεση  ανταπόκρισή σας .

Με εκτίμηση  και  ανίκητη διάθεση για  συνεργασίες

Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ &ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ                       ΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ & Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ

από κάτω από: Ενημέρωση Δ/νσης| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ  ΓΙΑ  ΤΗ  ΣΤΟΛΗ  ΤΗΣ  ΠΑΡΕΛΑΣΗΣ

Οκτώβριος 2019