Αποτελέσματα κλήρωσης 9ης Σεπτεμβρίου 2024__Β τάξη__Στ τάξη

Αποτελέσματα κλήρωσης 9ης Σεπτεμβρίου 2024

Σήμερα, Δευτέρα 9/9/2024, πραγματοποιήθηκε η κλήρωση για την εισαγωγή 1 μαθητή (κατηγορία: αγόρι) στη Β΄ τάξη δημοτικού και 1 μαθήτριας (κατηγορία: κορίτσι) στη ΣΤ΄ τάξη δημοτικού.

Οι γονείς και κηδεμόνες των επιτυχόντων/ουσών μαθητών/τριων θα πρέπει, εντός δυο εργάσιμων ημερών, δηλ. έως την Τετάρτη 11-9-2024 και ώρα 14.00, να δηλώσουν την αποδοχή της θέσης. Σε περίπτωση που παρέλθει η παραπάνω προθεσμία χωρίς να κατατεθεί Υπεύθυνη Δήλωση  από τους γονείς/ κηδεμόνες των μαθητών/τριων, τότε αυτή θεωρείται ότι είναι αρνητική και η θέση θεωρείται κενή, κατά τα προβλεπόμενα από την 64/ΔΕΠΠΣ/7-9-2023, ΦΕΚ Β΄5372 απόφαση της Διοικούσας Επιτροπής Προτύπων & Πειραματικών Σχολείων, παρ. Δ2.

Κατόπιν, διεξαγωγής της διαδικασίας τα αποτελέσματα είναι τα εξής (ακολουθούν τα αρχικά των μαθητών με τη σειρά επώνυμο / όνομα):

ΔΙΘΕΣΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ Β΄ τάξη, Αγόρι

α/α