Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για τη μεταφορά μαθητών της Δ΄ τάξης του Δ.Σ Παστίδας στο Πάρκο Κυκλοφοριακής Αγωγής και στο Αρχαίο Στάδιο.

Το Δ.Σ. Παστίδας προκηρύσσει πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος προς τουριστικά γραφεία που διαθέτουν πούλμαν, με υποβολή σφραγισμένων προσφορών, για την πραγματοποίηση εκπαιδευτικής εκδρομής των μαθητών/τριών της Δ’ τάξης του ΔΣ Παστίδας στις 13/12/16, ημέρα Τρίτη, με το εξής δρομολόγιο: Παστίδα – Πάρκο Κυκλοφοριακής Αγωγής – Αρχαίο Στάδιο – Παστίδα.

Αριθμός μαθητών /τριών : 60

Αριθμός εκπαιδευτικών: 3

Αριθμός λεωφορείων:1

Ώρα αναχώρησης: 08:30

Ώρα επιστροφής: 13:00

Τα λεωφορεία θα πρέπει να διαθέτουν τις προβλεπόμενες από την κείμενη νομοθεσία προδιαγραφές (ελεγμένα από ΚΤΕΟ, έγγραφα καταλληλότητας των  οχημάτων, επαγγελματική άδεια οδηγησης, ελαστικά σε άριστη κατάσταση, πλήρως κλιματιζόμενα κ.τ.λ.) καθώς και να πληρούν όλες τις προϋποθέσεις ασφάλειας για μετακίνηση μαθητών (ζώνες ασφαλείας, έμπειροι οδηγοί κ.τ.λ). Για τις παραπάνω υπηρεσίες ζητείται η τελική τιμή με ΦΠΑ.

Οι προσφορές θα πρέπει να κατατεθούν σε κλειστούς φακέλους μέχρι 10/12/2016.

Τηλέφωνα επικοινωνίας :2241047101

Η διευθύντρια

Φυσίκα Παρασκευή

Κατηγορίες: Ανακοινώσεις. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.