Συγγραφέας: ΕΙΡΗΝΗ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ | Κατηγορία Σύλλογος Γονέων | , στις 01-11-2014

Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων καλεί τα μέλη του, δηλαδή όλους εσάς που έχετε τα παιδιά σας στο Δημοτικό Σχολείο Παραδεισίου, να συμμετάσχετε στη Γενική μας Συνέλευση και στη διεξαγωγή εκλογών για το νέο Διοικητικό Συμβούλιο της επόμενης διετίας.

Την Δευτέρα 3 Νοεμβρίου 2014 και ώρα 18:30 σας περιμένουμε στην μεγάλη αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου για να σας πούμε τι έγινε από εμάς τα τελευταία δύο χρόνια και τι θα επιλέξετε εσείς να γίνει στα επόμενα δύο.

Παρακαλούμε θεωρείστε την παρουσία σας πολύ σημαντική. Μην πείτε: Που να τρέχω τώρα , θα πάνε “κάποιοι άλλοι”… Σκεφτείτε ότι οι “κάποιοι άλλοι” των άλλων που λέτε, είσαστε εσείς!

Μην ξεχνάτε ότι ο Σύλλογος μας είναι ένα μέσο συμπαράστασης και υποστήριξης των παιδιών ΟΛΩΝ μας.

Το Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του Δημοτικού Σχολείου Παραδεισίου