Χριστουγεννιάτικο παζάρι 2019 – Προσφορά ειδών πρώτης ανάγκης

Το σχολείο μας θα πραγματοποιήσει και φέτος το χριστουγεννιάτικο παζάρι του από τη Δευτέρα 16/12/2019 έως και την Δευτέρα 23/12/2019 στο χώρο του σχολείου. Αν κάποιος επιθυμεί μπορεί να προσφέρει, ως την Παρασκευή 13/12, οτιδήποτε πιστεύει πως θα μπορούσε να βοηθήσει την προσπάθειά μας (δωράκια, στολίδια, βιβλία κ.λ.π) Επίσης υπάρχει ανάγκη από καραμέλες , σοκολατάκια και γλειφιτζούρια για να γεμίσουμε τα δωράκια. Τέλος αν κάποιοι έχουν καλλιτεχνικές ικανότητες θα μπορούσαν να μας συνδράμουν με τα δημιουργήματά τους.

Παράλληλα με το χριστουγεννιάτικο παζάρι θα υπάρχει και ένας χώρος στον οποίο θα μπορεί όποιος θέλει να προσφέρει τρόφιμα (γάλα κουτί, όσπρια, ρύζι, αλεύρι, μακαρόνια, μπισκότα, καφές, ζάχαρη) και είδη πρώτης ανάγκης ( πάνες, αφρόλουτρα, σαμπουάν, οδοντόβουρτσες, οδοντόκρεμες, μωρομάντιλα, σφουγγάρια,) για τις ενορίες της περιοχής μας.

Υπεύθυνα τμήματα: ΣΤ1 – ΣΤ2 και ΣΤ3

Για τις ώρες λειτουργίας των δράσεων καθώς και για την ημερομηνία της γιορτής και της βαθμολογίας θα ενημερωθείτε με νέο σημείωμα.