Ενημέρωση γονέων και κηδεμόνων

Αγαπητοί γονείς όλοι οι δάσκαλοι των τμημάτων του σχολείου μας, εκτός αυτών των τμημάτων της Α΄ τάξης, θα δεχθούν τους γονείς και κηδεμόνες την Τετάρτη 18/09/2019 στις 13.15΄ και θα τους ενημερώσουν για θέματα που έχουν σχέση με τη μελέτη των μαθητών καθώς και θέματα σχετικά με τη λειτουργία του σχολείου.

Οι δάσκαλοι θα δεχθούν τους γονείς και κηδεμόνες στις αίθουσες των τμημάτων τους.

Στο γραφείο των εκπαιδευτικών θα βρίσκονται όσοι εκπαιδευτικοί ειδικοτήτων έχουν ήδη τοποθετηθεί στο σχολείο μας μέχρι εκείνη την ημέρα.

Στην περίπτωση που υπάρχουν αδερφάκια, θα ήταν καλό να μοιραστεί ο χρόνος ανάλογα με το πού κρίνετε ότι είναι περισσότερο αναγκαίο.

Οι συγκεντρώσεις θα είναι ομαδικές και για τον λόγο αυτό παρακαλούμε να είστε συνεπείς στην ώρα.

Ευχαριστούμε πολύ και ευχόμαστε μια όμορφη και δημιουργική σχολική χρονιά!