Ενημέρωση – Ανάδειξη νέου Δ.Σ Γονέων και Κηδεμόνων ΔΣχ Μουζακίου

Οκτ 201915

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ – ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΝΕΟΥ Δ.Σ. ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΜΑΣ                       Μουζάκι, 14/10/2019

Αγαπητοί μαθητές και γονείς,

Το Δ.Σ. του Συλλόγου καλωσορίζει και φέτος τους μαθητές και τους γονείς αυτών και τους εύχεται μία δημιουργική σχολική χρονιά.

Η ουσιαστική και συνεχής συμπαράσταση του συλλόγου στο σχολείο, απαιτεί κατάθεση χρόνου (και ψυχής) από όλους τους γονείς – μέλη του συλλόγου μας.

Η θητεία του ήδη υπάρχοντος συλλόγου έληξε την 10-11-2019. Για αυτό καλείστε όλοι οι γονείς την Τετάρτη 16 Οκτωβρίου 2019 και ώρα 18:00 μ.μ. στο χώρο του σχολείου μας για να πραγματοποιηθούν οι εκλογές για την ανάδειξη του νέου Δ.Σ. του Συλλόγου μας. Όποιος γονέας θέλει να υποβάλει αίτηση υποψηφιότητας ας την καταθέσει στον κ. Διευθυντή.

Περιμένουμε από όλους να ανταποκριθείτε σε αυτό το κάλεσμα προκειμένου να πραγματοποιηθεί η ανάδειξη του νέου Δ.Σ., αλλά και για να συζητήσουμε τα πεπραγμένα των δύο προηγούμενων χρόνων και οτιδήποτε σας προβληματίζει σε σχέση με τα παιδιά  και το σχολείο μας.

Σας περιμένουμε όλους.                                                                             Με εκτίμηση

Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων 6/Θ Δημοτικού Σχολείου  MOYZAKIOY

από κάτω από: ΑΛΛΟ| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ενημέρωση – Ανάδειξη νέου Δ.Σ Γονέων και Κηδεμόνων ΔΣχ Μουζακίου