ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

Δεκ 201713

Αγαπητοί γονείς, σας ενημερώνουμε ότι  την Παρασκευή 15-12-2017 και ώρα 1.15 μ.μ με 2.00 μ.μ θα δοθούν οι έλεγχοι προόδου του Α΄ τριμήνου και θα γίνει ενημέρωση από τους δασκάλους για την πρόοδο των μαθητών . Τα δρομολόγια των λεωφορείων θα γίνουν κανονικά.

Σας ενημερώνουμε ακόμα ότι ο Σύλλογος γονέων και κηδεμόνων του Δημοτικού Σχολείου Μουζακίου σας προσκαλεί στο χριστουγεννιάτικο παζάρι που θα πραγματοποιήσει την Παρασκευή 15 Δεκεμβρίου 2017 από τη 12:00μ.μ. έως 2:00μ.μ στο χώρο του σχολείου. Επίσης το παζάρι θα συνεχιστεί και την Τετάρτη  20 Δεκεμβρίου κατά τη διάρκεια της Χριστουγεννιάτικης γιορτής, όπου σας περιμένουμε με χαρά και με πολλές εκπλήξεις.Όλα τα είδη που θα διατεθούν είναι δημιουργικές κατασκευές που επιμελήθηκε ο Σύλλογος μας με μεράκι, αγάπη και φαντασία. Μπορείτε και σεις να στηρίξετε το έργο του Συλλόγου για το σχολείο μας και για τα παιδιά μας!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ, ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΕΛΠΙΔΑ!!!!!!!!!

από κάτω από: ΑΛΛΟ| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ