ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

Δεκ 20171

Αγαπητοί γονείς, σας ενημερώνουμε ότι τη Δευτέρα 4-12-2017 το σχολείο θα παραμείνει κλειστό, όπως και όλα τα Δημοτικά σχολεία της Δ/νσης  Π.Ε. Ζακύνθου, λόγω της συμμετοχής των εκπ/κών σε επιμορφωτική ημερίδα, που διοργανώνεται από τον Σχολικό Σύμβουλο  Π.Ε. Ζακύνθου.

Την Τετάρτη 6 Δεκεμβρίου – εορτή του Αγίου Νικολάου, προστάτη του χωριού Μουζακίου – δε θα γίνουν μαθήματα στο σχολείο μας. Θα πραγματοποιηθεί όμως ο καθιερωμένος εκκλησιασμός των μαθητών στην εκκλησία του Αγίου Νικολάου. Όλοι οι  μαθητές θα μεταβούν από το σχολείο προς την εκκλησία με τα λεωφορεία. Ώρα προσέλευσης στο σχολείο 9:00π.μ.. Το πρωινό δρομολόγιο λεωφορείων θα ξεκινήσει στις 8:30 π.μ. (αντί για τις 7:30 π.μ.  που ξεκινά) και το δρομολόγιο της επιστροφής από το σχολείο στις 10:40 π.μ.

από κάτω από: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ