Χορηγοί – υποστηρικτές του Δημοτικού Σχολείου Ν. Βρασνών

Ο Σύλλογος Διδασκόντων του Δημοτικού Σχολείου Νέων Βρασνών, θέλει να ευχαριστήσει θερμά τους παρακάτω χορηγούς-υποστηρικτές, οι οποίοι στηρίζουν το σχολείο μας και απλόχερα μας βοηθούν στα βήματά μας παρά τις δυσκολίες των καιρών. Η παραμικρή προσφορά είναι πολύ μεγάλη, καθώς δέκτες είναι οι μαθητές μας για τους οποίους προσπαθούμε να εξασφαλίσουμε τις καλύτερες συνθήκες μάθησης και εκπαίδευσης. Ευχαριστούμε από καρδιάς όσους μας στηρίζουν καθημερινά και ακόμα περισσότερο όσους πιστεύουν στο έργο μας και μας απλώνουν το χέρι χωρίς να ζητάνε ανταλλάγματα και ιδιαίτερα ανθρώπους που καν δεν μας γνωρίζουν προσωπικά.

Σχολική Χρονιά 2016- 2017

• Φραντζής  Νικόλαος (προσφορά 3 Laptops)
  • Κουβακλής  Κωνσταντίνος (προσφορά 1 Laptop)
  • Κυπαρίσσης  Ζαχαρίας (προσφορά 1 Laptop)
  • Στοΐτσας  Δημήτριος (προσφορά 1 Laptop)
  • Αθλητικός  Σύλλογος «Βρασίδας Βρασνών» (προσφορά 1 Laptop)
  • Πολιτιστικός  Σύλλογος  Νέων Βρασνών (προσφορά 1 Laptop)
  • Κουτούπας  Γρηγόριος (προσφορά 100€)
  • Κυπαρίσση Σοφία (προσφορά 50€)
  • Σύλλογος  Γονέων Σχολείου (προσφορά χρημάτων και αγορά περιφερειακών εξαρτημάτων υπολογιστών)
  • Συστεγασμένα Φαρμακεία Διπλού Αγγελικής – Παπαδόπουλου Νικόλαου στην Ασπροβάλτα για τον εξοπλισμό του σχολικού φαρμακείου.
  • Τους αδερφούς Λαμπρινούδη Γιάννη & Δημήτρη, για τη συμμετοχή τους στη δράση του σχολείου «Let’s do it  Greece 2017» με θέμα τον  καθαρισμό, εξωραϊσμό και αισθητική αναβάθμιση του προαυλίου χώρου του σχολείου.
  • Την Πρόεδρο και τα Μέλη του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων του Σχολείου, για τη συμμετοχή τους στη δράση του σχολείου «Let’s do it Greece» με θέμα τον καθαρισμό, εξωραϊσμό και αισθητική αναβάθμιση του προαυλίου χώρου του σχολείου.

Σχολικές Χρονιές 2013 – 2016

• Το κρεοπωλείο «ΜΠΟΥΡΛΗΣ» στην Ασπροβάλτα, για την προσφορά σε σουβλάκια   στους μαθητές  την Τσικνοπέμπτη.
• Το κρεοπωλείο «ΖΑΧΟΣ» στα Νέα Βρασνά, του κ. Κυπαρίσση Ζαχαρία για την προσφορά σε σουβλάκια και χυμούς  στους μαθητές  την Τσικνοπέμπτη.
• Το αρτοποιείο «ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ» στην Ασπροβάλτα, του κ. Μπαλτά, για την προσφορά ειδών αρτοποιείας στους μαθητές του σχολείου μας.
• Το αρτοποιείο του κ. Λίγδα Δημητρίου στα Νέα Βρασνά, για την προσφορά ειδών αρτοποιείας στους μαθητές του σχολείου μας.
• Το αρτοποιείο του κ. Πλουμούδη Δημητρίου στα Νέα Βρασνά, για την προσφορά ειδών αρτοποιείας στους μαθητές του σχολείου μας.
• Τα υλικά οικοδομών του κ. Κουβακλή Κωνσταντίνου στα Νέα Βρασνά, για την προσφορά χρωμάτων για το βάψιμο του αυλότοιχου του σχολείου.
• Τους κυρίους Άγγελο Θεοδωρούδη και Γερακούδη Αναστάσιο, διότι μας βοήθησαν αφιλοκερδώς στις εργασίες τσιμεντόστρωσης και τοποθέτησης πλακιδίων στο προαύλιο του σχολείου.
• Τα φυτώρια Τριανταφύλλου στα Νέα Βρασνά, για την προσφορά διάφορων δενδρυλλίων για τον καλλωπισμό του αύλειου χώρου..
• SUPER MARKET Διαμαντής Μασούτης στα Νέα Βρασνά,  για τη δωρεά ενός έγχρωμου εκτυπωτή HP Laser Jet που πραγματοποίησε στο σχολείο μας.
• Τους αδερφούς Λαμπρινούδη Γιάννη & Δημήτρη για τον εικαστικό διάκοσμο στους εξωτερικούς τοίχους του Σχολικού κτιρίου.
• Το βιβλιοπωλείο «Μια φορά κι έναν καιρό» στα Νέα Βρασνά, της κ. Μαρίας Παπαγερά για τη προσφορά γραφικής ύλης.
• Την Κάβα Ποτών του κ. Κουτούπα Γρηγόρη στα Νέα Βρασνά, για τη χορήγηση φωτοτυπικού χαρτιού Α4.
• Το φαρμακείο της κ. Πεχλιβανίδου Νικολέτας & Σια Ε.Ε. στα Νέα Βρασνά για την προσφορά φαρμακευτικού υλικού στο φαρμακείο του σχολείου μας.

Δημοσιεύθηκε στην Χορηγοί. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.