Ενημερωτικές συναντήσεις και Εκδηλώσεις

Αγαπητοί γονείς, σας ενημερώνουμε για τις παρακάτω ενημερωτικές συναντήσεις και εκδηλώσεις:

α. Οι ενημερωτικές συναντήσεις των εκπαιδευτικών με τους γονείς των μαθητών/τριών θα πραγματοποιηθούν την Τετάρτη 19  Δεκεμβρίου 2018 στις 13.20΄ και θα ακολουθήσει η χορήγηση των Ελέγχων Προόδου των μαθητών των Γ΄, Δ΄, Ε΄ και Στ΄ τάξεων.

β. Το χριστουγεννιάτικο παζάρι μας θα πραγματοποιηθεί, στο πλαίσιο των δραστηριοτήτων του Σχολικού Συνεταιρισμού, την ίδια μέρα (19 Δεκεμβρίου) από 12.00΄ έως 14.00΄.

γ. Το πρωί της ίδιας μέρας τη 2η διδακτική ώρα (9.00΄- 9.40΄) θα πραγματοποιηθεί εκκλησιασμός των μαθητών/τριών.

δ. Η χριστουγεννιάτικη γιορτή του σχολείου, που έχουν αναλάβει οι τάξεις Α΄ και Β΄, θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 20 Δεκεμβρίου 2018 στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου στις 11.00΄ το πρωί.

Ο Δ/ΝΤΗΣ  &  Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ

Τα παιδιά ετοιμάζονται για το χριστουγεννιάτικο παζάρι! Σας περιμένουμε!