Γιορτάζουμε το ΟΧΙ!

Συγγραφέας: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΔΡΑΜΑΣ | Κατηγορία Γιορτές | , στις 27-10-2017

Το σχολείο μας σήμερα γιόρτασε την εθνική επέτειο της 28ης Οκτωβρίου 1940, πραγματοποιώντας την καθιερωμένη σχολική γιορτή. Η εκδήλωσή μας ήταν πλούσια σε τραγούδια, ποιήματα και θεατρικά. Πολλοί γονείς και κόσμος από το χωριό συγκεντρώθηκε στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου μας για να παρακολουθήσει την γιορτή που με κέφι και μεράκι ετοίμασε το εκπαιδευτικό προσωπικό του σχολείου!

IMG_1281 IMG_1287 IMG_1288 IMG_1289 IMG_1290 IMG_1291