Δωρεά πετρελαίου θέρμανσης

Φεβ 202011

Σήμερα, Τρίτη 11 Φεβρουαρίου επισκέφτηκε για άλλη μια χρονιά το σχολείο μας ο κ. Jimmy Jamar, πρέσβης καλής θελήσεως, στο πλαίσιο του προγράμματος αγοράς πετρελαίου θέρμανσης για σχολεία http://www.if-gr.org/gr/. Σκοπός αυτού του προγράμματος είναι η προσφορά πετρελαίου θέρμανσης σε σχολεία για την αντιμετώπιση των προβλημάτων που προκύπτουν από τις ιδιαιτέρως χαμηλές θερμοκρασίες.

Υποδεχτήκαμε τον κ. Jamar στην αυλή του σχολείου μας και του χαρίσαμε μια τεράστια ευχαριστήρια κάρτα ενώ ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του πρόσφερε τοπικά προϊόντα.

Ευχαριστούμε πολύ!

από κάτω από: ΑΡΧΙΚΗ| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Δωρεά πετρελαίου θέρμανσης

Τα σχόλια είναι κλειστά.

Kατηγορίες

Φεβρουάριος 2020
« Ιαν   Μαρ »

7/2: Παγκόσμια Ημέρα Ασφαλούς Πλοήγησης στο Διαδίκτυο
Η Παγκόσμια Ημέρα Ασφαλούς Πλοήγησης στο Διαδίκτυο (Internet Safety Day) εορτάζεται κάθε χρόνο στις 7 Φεβρουαρίου. Καθιερώθηκε με πρωτοβουλία της Ευρωπαίας Επιτρόπου Βιβιάν Ρέντινγκ, με σκοπό να ευαισθητοποιήσει το κοινό και ιδιαίτερα τα νέα παιδιά για τους κινδύνους που ενυπάρχουν στον κυβερνοχώρο.
   - Σχετικές αναρτήσεις