Αρχείο για "Ιούνιος, 2024"
Καλό καλοκαίρι
Ιούν 24 20
Γιορτή αποχαιρετισμού της Στ’ τάξης
Ιούν 24 20
Με ανάμεικτα συναισθήματα αποχαιρετούμε τους μαθητές και μαθήτριες της Στ΄τάξης του σχολείου μας. Τους ευχόμαστε κάθε επιτυχία στο μέλλον που τους ανήκει…
Μουσική Εκδήλωση
Ιούν 24 12
Την Τρίτη 11/06/2024 η χορωδία του Σχολείου μας, με την δασκάλα μουσικής κυρία Λαζαρίδου Ελένη, παρουσίασαν καλοκαιρινά τραγούδια για τα παιδιά του σχολείου και τους εκπαιδευτικούς.