Αναστολή λειτουργίας σχολικών μονάδων στις 11/09/2024

Σύμφωνα με απόφαση της Περιφέρειας Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης για αύριο 11/09/2024 αναστέλλεται η λειτουργία όλων των σχολικών μονάδων λόγω  επικίνδυνων καιρικών φαινομένων.

Αναστολή-λειτουργίας-σχολικών-μονάδων-ΠΑΜΘ-2.pdf (sch.gr)

Έτσι, η συνάντηση με τους μαθητές/τριες μας θα αργήσει για μία μόλις μέρα… καθώς προέχει η ασφάλεια όλων μας!

Δίνουμε, λοιπόν, νέο ραντεβού για το πρωί της Πέμπτης 12 Σεπτεμβρίου 2024, ώστε να γεμίσει το σχολείο μας χαμόγελα και θετική αύρα!!!

Οι δάσκαλοί σας

Πασλάκ Χασάν

Τσακμακίδου Κρυσταλλένια

ΚΑΛΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ 2024-2025!!!

cropped ksxΑκολουθήστε αυτό το σύνδεσμο για να διαβάσετε το άρθρο.

Σε λίγες μέρες ξεκινά το ταξίδι στη γνώση και για το σχολείο μας!!! Ευελπιστούμε η νέα σχολική χρονιά 2024-2025 να μας βρει όλους πρωτίστως με υγεία, ώστε μέσω αγαστούς συνεργασίας να παραμείνει το σχολείο μας εστία γνώσης, ειρήνης και συμφιλίωσης, αλληλεγγύης και συνοδοιπορίας. Την Τετάρτη 11 Σεπτεμβρίου 2024 στις 8:30 το πρωί αναμένουμε όλους τους μαθητές/τριές μας για να ξεκινήσουμε την προσπάθεια προετοιμασίας τους για μια καλύτερη ζωή. Παιδιά μην φοβηθείτε τις δυσκολίες, πιστέψτε στον εαυτό σας και πείτε του ότι μπορεί να τα καταφέρει, αρκεί να προσπαθήσει!

Οι δάσκαλοί σας

Πασλάκ Χασάν

Τσακμακίδου Κρυσταλλένια

Καλωσήρθατε

Στον ιστότοπο αυτό θα βρείτε νέα, ανακοινώσεις και πληροφορίες για το σχολείο μας ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΛΟΗΣ ΜΕΙΟΝΟΤΙΚΟ.
Επισκεφτείτε τις διάφορες σελίδες μας για να μάθετε περισσότερα.

Εκεί μπορείτε να βρείτε διάφορες χρήσιμες πληροφορίες σχετικά με τους εκπαιδευτικούς που πλαισιώνουν το σχολείο μας, την προσβασιμότητα στο σχολείο μας, τον κανονισμό λειτουργίας, τα νέα του σχολείου μας και τα στοιχεία επικοινωνίας του.