Αρχείο ημέρας 20 Σεπτεμβρίου 2012

ΣΧΟΛΙΚΟΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ από τον Ο.Σ.Κ.

Κατά τη μεταφορά του εξοπλισμού στο λιμάνι
Κατά τη μεταφορά στο σχολείο

Με ολοκαίνουργιο σχολικό εξοπλισμό θα υποδεχτούμε φέτος τους/τις μαθητές/τριες.

Σε συνεργασία με τον Οργανισμό Σχολικών Κτιρίων, κατεύθασε στο λιμάνι το φορτηγό της μεταφορικής γεμάτο με το σχολικό εξπλισμό ο οποίος περιελάμβανε θρανία, καρέκλες, παιχνίδια, πίνακες, χαρτοστάτες, βιβλιοθήκες και ένα Φωτοτυπικό μηχάνημα τελευταίας τεχνολογίας.

Στόχος μας είναι η αναβάθμιση του σχολείου σε όλους τους τομείς, με προτεραιότητα την οργάνωση των χώρων, ώστε οι μαθητές/τριες να διδάσκονται και να αναπτύσσονται σε ένα καθαρό, ευχάριστο, ευέλικτο και αξιοπρεπές περιβάλλον.

Ευχαριστούμε ιδιαιτέρως τον κ. Δρούλια Ηρακλή, τον κ. Σμάραγδιο Γεώργιο, τον κ. Κωνσταντινόπουλο Ιωάννη, το Δήμο Μεγίστης, τους γονείς Καρυδόγιαννη Βασίλειο, Παπουτσή Μιχάλη, Καβάσιλα Γεώργιο, Καλόμοιρο Πανορμίτη, Νίκο Καμπότσι, Αποστολίδη Αναστάσιο, καθηγητές και μαθητές του Γυμνασίου-Λυκείου που λειτούργησαν όλοι σαν μια οργανωμένη και καλά προετοιμασμένη ομάδα για ένα γρήγορο και άμεσο αποτέλεσμα στην επιτέλεσει του στόχου.