Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΣΧΟΛΕΙΟΥ » Η ΓΙΟΡΤΗ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ!!!

Η ΓΙΟΡΤΗ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ!!!

ΟΙ ΜΑΘΗΤΕΣ ΤΗΣ ΣΤ΄ ΤΑΞΗΣ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΜΑΣ ΕΤΟΙΜΑΣΑΝ ΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΕΤΕΙΟ ΤΗΣ 25ης ΜΑΡΤΙΟΥ 1821… ΣΑΣ ΚΑΛΟΥΝΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΤΕ… ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗ ΧΑΣΕΤΕ… ΕΜΠΡΟΣ ΛΟΙΠΟΝ ΟΛΟΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22-3-2013 ΚΑΙ ΩΡΑ 09:15 ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙΤΕ… ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΣΑΣ ΤΑΞΙΔΕΨΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΘΝΟΥΣ ΜΑΣ!

4 Σχόλια

1. Η ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΓΙΩΡΓΟ ΓΙΑ ΟΛΑ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ!!!!!!!

2. ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΓΙΩΡΓΟ ΠΟΥ ΑΛΛΩΣΤΕ ΜΕ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΙΟΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΜΑΣ ….ΑΛΛΑ ΕΝΑ ΕΠΙΣΗΣ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΧΟΡΟΥΣ!!

20/4/1941: Ο στρατηγός Τσολάκογλου υπογράφει το πρωτόκολλο συνθηκολόγησης του ελληνικού στρατού με τις γερμανικές δυνάμεις εισβολής.