Ενημέρωση για παράδοση Τίτλων Προόδου – Εγγραφή μαθητών/τριων στο Γυμνάσιο.

1.ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΤΙΤΛΩΝ ΠΡΟΟΔΟΥ
Οι μαθητές και οι μαθήτριες προσέρχονται για την παραλαβή των τίτλων προόδου την Παρασκευή 14-6-2024, ώρα 08:15 και αποχωρούν έως ώρα 9:00, με ευθύνη των γονέων και κηδεμόνων. Τα δρομολόγια των λεωφορείων θα αναχωρήσουν 9.30 από το χώρο του Σχολείου.
2.ΕΓΓΡΑΦΗ ΜΑΘΗΤΩΝ ΠΟΥ ΑΠΟΦΟΙΤΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤ΄ ΤΑΞΗ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ.
Οι τίτλοι σπουδών θα αποσταλούν στο Γυμνάσιο Υπάτης σύμφωνα με τη χωροταξική κατανομή. Όσοι/ες φοιτήσουν στο Μουσικό Γυμνάσιο θα λάβουν μετεγγραφή από το δημόσιο γυμνάσιο στο οποίο θα αποσταλούν οι τίτλοι.
Παρακαλούμε οι μαθητές/τριες της ΣΤ’ από Δευτέρα να ενημερώνονται από την ιστοσελίδα του Γυμνασίου.
Ευχαριστούμε όλους τους γονείς και κηδεμόνες των μαθητών/τριων του σχολείου μας, για την άψογη συνεργασία καθ’ όλη τη διάρκεια της φετινής χρονιάς.
Σας ευχόμαστε καλό καλοκαίρι και καλή αντάμωση τον Σεπτέμβριο!
Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΚΑΙ ΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ
Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.