Το Ηλιακό μας σύστημα (προσομοίωση) / Solar System (Simulation)

Τι θα λέγατε για μια βόλτα στο πλανητικό σύστημά μας χωρίς ο χώρος και ο τόπος να μας είναι εμπόδιο; Κάντε κλικ στην εικονα και καλό μας ταξίδι.

Space trip

Ταξίδι στο διάστημα / Space trip (Πηγή: http://www.brightonastronomy.com/solarsystem.html)

Σχετικά με 6/θέσιο Δημοτικό Σχολείο Λουσικών Αχαΐας

Δημοσιεύθηκε στην Γεωγραφία Στ τάξης, Διάφορα, Ε΄Τάξη, Μαθήματα / Διδακτικό Υλικό, Ο κόσμος όλος, Στ΄Τάξη και χαρακτηρίσθηκε , , . Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.

2 Responses to Το Ηλιακό μας σύστημα (προσομοίωση) / Solar System (Simulation)