Υλικό για τη διδασκαλία της Ελληνικής ως δεύτερη ή ξένη γλώσσα / Material for teaching Greek as a second or foreign language

Ένας πολύ χρήσιμος «βοηθός» για τη δασκάλα ή το δάσκαλο που θέλει να διδάξει την Ελληνική ως δεύτερη ή ξένη γλώσσα. (Κύριε Ι. Γαλανόπουλε σε ευχαριστούμε). Τόκας Δημήτριος

Greek as a foreign language Tokas

Κάντε «κλικ» στην εικόνα για να ανοίξει η ιστοσελίδα του ΚΕΔΑ και επιλέξτε «σύνδεσμοι» για να κατεβάσετε το υλικό.

Δημοσιεύθηκε στην Διαπολιτισμική, Διάφορα και χαρακτηρίσθηκε . Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.