Δωρεά δυο Apple Ipad απο το Aquagrand Exclusive Deluxe Resort

Θα ήθελα να εκφράσω τις θερμότερες ευχαριστίες μου εκ μέρους της σχολικής μας κοινότητας για την ευγενική προσφορά των δύο Apple iPad.
Η δωρεά αυτή είναι σημαντική για τους μαθητές της Δ’ Τάξης του σχολείου μας που διακρίθηκαν στον 7ο Πανελλήνιο Μαθητικό Διαγωνισμό Συγγραφής Παραμυθιού με θέμα: «Μια λέξη μαγική … ίσως σώσει τη Γη», κατακτώντας το 3ο βραβείο, καθώς μέσω της λαχειοφόρου αγοράς που πραγματοποιήθηκε εκμηδενίστηκε το κόστος μετακίνησης τους για την τελετή βράβευσης – παρουσίαση του παραμυθιού.

Με την υποστήριξή σας, δημιουργείτε τη δυνατότητα νέων ευκαιριών μάθησης και ανάπτυξης για τους μαθητές μας καθώς αποδεικνύεται ότι η νησιωτικότητα δεν αποτελεί εμπόδιο.

Ευχαριστούμε για τη γενναιοδωρία και την υποστήριξή σας προς τους μαθητές μας και ευχόμαστε η αξιέπαινη ενέργεια σας – η οποία τιμά τον αρχαίο θεσμό της χορηγίας- να βρει και άλλους μιμητές στο μέλλον.

Μυλωνάς Αλέξανδρος

Κατηγορίες: Γενικά. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.