ΟΔΗΓΙΕΣ ΧΡΗΣΗΣ ΤΩΝ ΑΣΚΗΣΕΩΝ ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ

Για το πώς θα αποστέλλετε τις απαντήσεις στις εργασίες, υπάρχουν οι εξής τρόποι:

1. κατέβασμα του αρχείου για επεξεργασία, λύση των ασκήσεων στον Η/Υ και τέλος αποστολή στο mail των εκπ/κων. (Είναι εύκολο να γίνει, αφού τα αρχεία είναι word και μπορούν να τα επεξεργαστούν τα παιδιά.)
  2. κατέβασμα του αρχείου και επεξεργασία – λύση ασκήσεων και στη συνέχεια αντιπαραβολή με τις λύσεις που σας έχουν αποσταλεί από τους εκπ/κους.

Για ό,τι άλλο θα ενημερωθείτε έγκαιρα από το blog του Σχολείου, το οποίο θα πρέπει όλοι να το επισκέπτεστε καθημερινά.

Αυτά προς το παρόν. Εύχομαι να είστε όλοι καλά και να ευχαριστήσω τους συναδέλφους για την άμεση ανταπόκριση στον νέο αυτό τρόπο επικοινωνίας με τους μαθητές μας.Ευχαριστώ τέλος το Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων για τη συμπαράσταση στη νέα κατάσταση που αντιμετωπίζουμε.

ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ!