Μεγάλη νίκη για τα αγόρια του Χάντμπολ

Τα αγόρια του σχολείου μας πέρασαν εντυπωσιακά στον τελικό του σχολικού πρωταθλήματος χειροσφαίρισης (χαντμπωλ) σημειώνοντας εντυπωσιακή νίκη 17-7 επί της ομάδας αγοριών του 2ου Δημ. Σχολείου Φλώρινας. Η ανωτερότητα της ομάδας μας ήταν εμφανής σ’ όλους τους τομείς. Στο τελικό θα αντιμετωπίσουμε την ομάδα του 1ου Δημ. Σχολείου Φλώρινας που είναι και το μεγάλο φαβορί για την κατάκτηση του πρωταθλήματος.

Η σύνθεση της ομάδας του Δημ. Σχολείου Λεχόβου (Προπ. Βογδάνου Σοφίας): Μουστάκας Γεώργιος (τερματοφύλακας), Τζώρτζης Θεοφάνης 6 γκολ, Μουστάκας Αθανάσιος 2, Σιανόπουλος Παναγιώτης 5, Τσούτσας Ηλίας 1, Χαρίσης Γρηγόριος, Σπανός Αλέξανδρος 1, Ματλής Μηνάς 2, Ζήκος Πέτρος.

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία. Ετικέτες: . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.