Ανακοίνωση..

Παρακαλούνται  οι γονείς που δεν έχουν επικοινωνήσει με το δάσκαλο/δασκάλα της τάξης τους για τα email τους, να πατήσουν ΕΔΩ για να συμπληρώσουν τη φόρμα με τα απαραίτητα στοιχεία που θα χρησιμοποιηθούν στο myschool καθώς και στη διαδικασία της εξ αποστάσεως εκπαίδευσης..

Οι γονείς των Α’και Β’ τάξεων μπορούν να στέλνουν email στο mail@dim-lechaiou.kor.sch.gr με το όνομα του μαθητή/μαθήτριας ώστε να σας στέλνουμε τον αριθμό μητρώου που απαιτείται κατά τη διαδικασία εγγραφής στο Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο,

Αγαπημένοι μας γονείς, να έχετε λίγο υπομονή κατά τη διαδικασία της εγγραφής των μαθητών στο Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο γιατί λόγω όγκου εργασίας πολλές φορές δεν ανταποκρίνεται! Να δοκιμάσετε αρκετές φορές αν υπάρχει κάποια δυσκολία..

Θα είμαστε σε επαφή μέσω της ιστοσελίδας μας!! να είστε όλοι υγιείς και δυνατοί!