ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ

ΚΩΣΤΑΚΙΟΙ .Τηλ.-fax .2681026803 ,T.K. 47100

BAΘΜΟΛΟΓΙΑ Β΄ ΤΡΙΜΗΝΟΥ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2020-2021

Μαρ 202118

Σας ενημερώνουμε ότι οι έλεγχοι προόδου του Δευτέρου τριμήνου του διδακτικού έτους 2020-2021 θα αποσταλούν στις ηλεκτρονικές διευθύνσεις που έχουν δηλώσει στη σχολική μονάδα οι γονείς/κηδεμόνες των μαθητών/μαθητριών μας, την Παρασκευή 19/3/2021. Με την επανέναρξη της λειτουργίας του Σχολείου με φυσική παρουσία θα παραδίδονται οι έλεγχοι προόδου εντύπως εσώκλειστοι σε φάκελο στους μαθητές και στις μαθήτριες.

Οι γονείς/κηδεμόνες των μαθητών/μαθητριών της Πρώτης (Α΄) και της Δευτέρας (Β΄) τάξης μπορούν να ενημερώνονται σχετικά με την πρόοδο των παιδιών τους κατά τη διάρκεια του Δευτέρου τριμήνου από τους υπεύθυνους εκπαιδευτικούς μέσω τηλεφωνικής επικοινωνίας ή μέσω τηλεδιάσκεψης.

Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

ΕΞΑΡΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

από κάτω από: Χωρίς κατηγορία| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο BAΘΜΟΛΟΓΙΑ Β΄ ΤΡΙΜΗΝΟΥ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2020-2021

Τα σχόλια είναι κλειστά.