Αρχική » Δράσεις » Η αυλή μας γέμισε με μουσικές και χορούς

Η αυλή μας γέμισε με μουσικές και χορούς

Κάπως διαφορετικά εξελίχθηκε ένα από τα διαλείμματα των μαθητών/τριών μας, καθώς η αυλή γέμισε ξαφνικά με μουσικές και χορούς. Την αρχή έκανε η κ. Ευρυδίκη Σαμαρά, δασκάλα της Θεατρικής Αγωγής, που παρέσυρε τους μαθητές με το ταμπουρό της σε έναν μουσικό και χορευτικό ρυθμό.

Αυτές οι μικρές και αυθόρμητες στιγμές της καθημερινότητας μας εκπλήσσουν ευχάριστα και μας γεμίζουν χαρά!

2288fbd7 eade 4fe9 a9df ff572d22525f