Παρασκευή, 11 Μαρτίου : Ώρα έναρξης λειτουργίας σχολείου 09.00΄ – Διενέργεια self-test

Αγαπητοί/ές  γονείς, καλό απόγευμα,

1. Σας ενημερώνουμε ότι σύμφωνα με απόφαση του Δημάρχου Θηβαίων κ. Αναστασίου,  αύριο Παρασκευή, 11 Μαρτίου  2022,  το σχολείο θα ξεκινήσει τη λειτουργία του στις  09.00΄ π.μ.

Σε περίπτωση επιδείνωσης του καιρού, σύμφωνα πάντα με την προαναφερόμενη απόφαση, η κατάσταση θα εκτιμηθεί εκ νέου και θα υπάρξει νεώτερη ανακοίνωση από το Δήμο  νωρίς το πρωί της Παρασκευής, ενδεχόμενο το οποίο απαιτεί ενημέρωση και αυξημένη προσοχή  από όλους μας, γιατί  θα ενεργοποιηθεί άμεσα το πρόγραμμα της τηλεκπαίδευσης.

2.  Παράλληλα, σας υπενθυμίζουμε την υποχρέωση διενέργειας και δήλωσης του αποτελέσματος του self-test στην πλατφόρμα Edupass  σήμερα το απόγευμα.

⇒  ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ  ΔΗΜΟΥ

Παρακαλούμε για τις δικές σας ενέργειες,

ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ