Kλειστά τα σχολεία την Τρίτη και την Τετάρτη, 25 και 26 Ιανουαρίου – Τηλεκπαίδευση

1tilekpaideysi

Αγαπητοί/-ές  γονείς,

Σύμφωνα με νεώτερη απόφαση του Δημάρχου Θηβαίων κ. Αναστασίου, λόγω των ιδιαίτερα δυσμενών καιρικών συνθηκών,   τα σχολεία  θα συνεχίσουν να παραμένουν κλειστά και την Τρίτη και Τετάρτη, 25 και 26 Ιανουαρίου 2022.

Ως εκ τούτου, το σχολείο θα συνεχίσει τη λειτουργία του με  σύγχρονη  “εξ  αποστάσεως” εκπαίδευση (τηλεκπαίδευση) σε  ΠΡΩΙΝΟ ΩΡΑΡΙΟ και κατά το επόμενο διήμερο, σύμφωνα με το διδακτικό ωράριο και  το  Εβδομαδιαίο Ωρολόγιο Πρόγραμμα Μαθημάτων, τα οποία σας έχουν ήδη αποσταλεί.

Αφού σας ευχαριστήσουμε θερμά για την εξαιρετικά αποτελεσματική συνεργασία, παρακαλούμε και πάλι για τις δικές σας ενέργειες.