ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

Αγαπητοί γονείς,

Φτάσαμε στο τέλος αυτής της περίεργης σχολικής χρονιάς….ευτυχώς με υγεία!!!

Την Παρασκευή 26 Ιουνίου, τελευταία ημέρα εργασίας μας με τους μαθητές –τριες  του σχολείου μας θα λειτουργήσουμε ως εξής:

Το 1ο Υποτμήμα ( Κίτρινο χρώμα στον πίνακα προγράμματος που ήδη έχετε) θα έρθει στις

8 : 15 έως τις 9:00 για να πάρει τους τίτλους προόδου και την κατάσταση βαθμολογίας.

Το 2ο Υποτμήμα ( πράσινο χρώμα στον πίνακα προγράμματος που ήδη έχετε) θα έρθει στις

9 : 30  έως τις 10:00 για να πάρει τους τίτλους προόδου και την κατάσταση βαθμολογίας.

Για τους μαθητές της Β΄ τάξης θα έρθουν οι γονείς τους  στις  9: 00.  Όσα παιδιά έχουν αδέλφια σε άλλες τάξεις θα τα πάρουν εκείνα μέσα σε φάκελο. Άρα, οι γονείς αυτών των παιδιών δε χρειάζεται να έρθουν.

Οι μαθητές της Στ τάξης θα ενημερωθούν από την κα. Ηλιοπούλου για τον ερχομό τους εκείνη την ημέρα.

Το λεωφορείο θα εκτελέσει το δρομολόγιο του μόνο το πρωί στις 8:00.

Σας ευχόμαστε ένα καλό καλοκαίρι και με το καλό να συναντηθούμε το Σεπτέμβριο!!!