Ωρολόγια Προγράμματα

Για το Σχολικό έτος 2024-2025 εφαρμόζονται τα παρακάτω προγράμματα.

Για την φετινή χρονιά 2024-2025 θα ανεβάσουμε τα ωρολόγια προγράμματα όταν οριστικοποιηθούν.

Για το Σχολικό έτος 2023-2024 εφαρμόστηκαν τα παρακάτω προγράμματα.

Εβδομαδιαίο Ωρολόγιο Πρόγραμμα για κάθε Τάξη.

Εβδομαδιαίο Ωρολόγιο Πρόγραμμα για κάθε Εκπαιδευτικό.

Εβδομαδιαίο Ωρολόγιο Πρόγραμμα για το Ολοήμερο Πρόγραμμα

Εβδομαδιαίο Ωρολόγιο Πρόγραμμα για το Τμήμα Ένταξης

Τα τελευταία χρόνια όταν τα σχολεία αδυνατούν να λειτουργήσουν, λόγω covid-19, καιρικών συνθηκών κλπ, εφαρμόζονται τα παρακάτω προγράμματα Εξ Αποστάσεως Εκπαίδευσης (Ε.Α.Ε.) σε πρωινή ή απογευματινή βάρδια σύμφωνα με την απόφαση την οποία θα λάβει η προϊστάμενη αρχή μας.

Ε.Α.Ε. Εβδομαδιαίο Ωρολόγιο Πρόγραμμα για κάθε Τάξη. (Πρωινή βάρδια 9:10 με 12:20)

Ε.Α.Ε. Εβδομαδιαίο Ωρολόγιο Πρόγραμμα για κάθε Εκπαιδευτικό. (Πρωινή βάρδια 9:10 με 12:20)

Ε.Α.Ε. Εβδομαδιαίο Ωρολόγιο Πρόγραμμα για κάθε Τάξη. (Απογευματινή βάρδια 14:10 με 17:20)

Ε.Α.Ε. Εβδομαδιαίο Ωρολόγιο Πρόγραμμα για κάθε Εκπαιδευτικό. (Απογευματινή βάρδια 14:10 με 17:20)