Σήμερα Παρασκευή 27/10/2024 πραγματοποιήθηκε η σχολική μας εορτή ,από κοινού με το Νηπιαγωγείο Γαβριάς ,παρουσία Γονέων , για να τιμήσουμε τους ήρωες του 1940.
Την επόμενη Σάββατο 28/10/2023 πραγματοποιήθηκε εκκλησιασμός με ομιλία του προϊσταμένου κ. Νικολάου Βαγγέλη και ακολούθησε τελετουργικό .παρουσία των μαθητών μας, γονέων και κατοίκων του χωριού , με κατάθεση στεφάνου από τη μαθήτρια της Γ τάξης Ευτυχίας Τζιομάκη.