clipart6

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΦΥΣΙΚΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2023 – 2024

Σας ενημερώνουμε ότι η Α΄ Φάση του  Πανελλήνιου Διαγωνισμού Φυσικής Δημοτικού για το σχολικό έτος 2023 – 2024, που διοργανώνει η Ένωση Ελλήνων Φυσικών (Ε.Ε.Φ.), θα πραγματοποιηθεί εξ αποστάσεως το Σάββατο 17 Φεβρουαρίου 2024 και ώρα 10:00 π.μ. Όσα παιδιά της Ε΄ και της  ΣΤ΄ τάξης επιθυμούν να συμμετάσχουν στον φετινό Διαγωνισμό, θα πρέπει να εγγραφούν στην αντίστοιχη πλατφόρμα της Ένωσης Ελλήνων Φυσικών (Ε.Ε.Φ.), όπου θα έχουν πρόσβαση και υποστήριξη σε όλες τις φάσεις του Διαγωνισμού.

Παρακάτω σας κοινοποιούμε την Ανακοίνωση της  Ένωσης Ελλήνων Φυσικών (Ε.Ε.Φ.) με όλες τις πληροφορίες και με τη φόρμα εγγραφής.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΗΣ Ε.Ε.Φ. ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ – ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ – ΛΥΚΕΙΟΥ