ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΓΡΑΦΗ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ/ΤΡΙΩΝ ΤΗΣ ΣΤ΄ ΤΑΞΗΣ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΜΑΣ ΣΤΗΝ Α΄ ΤΑΞΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

Αγαπητοί γονείς & κηδεμόνες,                                                                                      Σας ενημερώνουμε ότι, σύμφωνα με το με αρ. Πρωτ. 27747/Φ.19.2/14-12-2020 έγγραφο της Δ/νσης Δ/θμιας Εκπ/σης Ανατολικής Αττικής, πρέπει να συμπληρώσετε την Υπεύθυνη Δήλωση που σας επισυνάπτουμε για την εγγραφή του παιδιού σας στην Α΄ τάξη Γυμνασίου. Η Υπεύθυνη Δήλωση πρέπει να συνοδεύεται από σχετικό αποδεικτικό της μόνιμης κατοικίας που δηλώνετε (λογαριασμός ΔΕΗ ή λογαριασμός ΟΤΕ ή συμβόλαιο ενοικίασης της κατοικίας στην οποία διαμένετε). Επίσης, σε περίπτωση που ο/η αδερφός/ή του παιδιού σας θα φοιτά και την επόμενη σχολική χρονιά σε Γυμνάσιο εκτός της χωροταξικής κατανομής, θα πρέπει να μας προσκομίσετε πιστοποιητικό φοίτησης του/της αδερφού/ής του παιδιού σας.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Η ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΠΟΔΕΙΚΤΙΚΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΣΤΑΛΟΥΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ  ΣΤΟ MAIL ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΜΑΣ ΕΩΣ ΚΑΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 21/12/2020 ΤΟ ΑΡΓΟΤΕΡΟ.

ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΤΗΝ Α΄ ΤΑΞΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ