ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ

Αγαπητοί γονείς,                                                                                                                       Σας ενημερώνουμε ότι η εγγραφή των μαθητών/τριών στο Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο (ΠΣΔ) ενδέχεται να παρουσιάσει δυσκολίες λόγω της υπερφόρτωσης του δικτύου. Χρειάζεται υπομονή για να ολοκληρώσετε την εγγραφή του παιδιού σας. Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας είτε τηλεφωνικά είτε μέσω e-mail (mail@dim-gramm.att.sch.gr), ζητώντας τη βοήθειά μας, ώστε να ολοκληρωθεί η εγγραφή όλων των μαθητών/τριών του Σχολείου μας στο ΠΣΔ.                                                                                                                     Σας υπενθυμίζουμε ότι για την εξ αποστάσεως εκπαίδευση και την εγγραφή σας στο ΠΣΔ, αφού διαβάσετε και αποδεχθείτε τους όρους χρήσης προστασίας προσωπικών δεδομένων, θα πρέπει να δώσετε τη συγκατάθεσή σας  για την επεξεργασία  των προσωπικών δεδομένων τόσο των δικών σας όσο και του παιδιού σας στον παρακάτω σύνδεσμο:

Επίσης, μην ξεχνάτε στην ιστοσελίδα του Σχολείου μας τις ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ , όπου τα παιδιά μπορούν να ασχολούνται καθημερινά με τις ασκήσεις και τις δραστηριότητες που αναρτώνται στα διάφορα μαθήματα των τάξεών τους.

Ευχόμαστε σε όλους και σε όλες σας υγεία, δύναμη και υπομονή!!

Από τη Δ/νση του Σχολείου