Για την είσοδό σας στη ηλεκτρονική τάξη eclass θα πηγαίνετε στη διεύθυνση

Από την αρχική σελίδα, όπως στην εικόνα, θα εισάγετε δεξιά επάνω το Όνομα χρήστη (username) και το Συνθηματικό (password) και στη συνέχεια θα πατήσετε Είσοδος. Με αυτό τον τρόπο κάθε μαθητής/τρια θα επισκέπτεται την ηλεκτρονική του/της τάξη.

Οι δύο προσωπικοί κωδικοί που θα χρησιμοποιήσετε για την είσοδο στην eclass, έχουν αποσταλεί στο email που έχετε δηλώσει στο σχολείο. Οι κωδικοί για την eclass είναι διαφορετικοί και δεν έχουν σχέση με τους κωδικούς που πήρατε με την εγγραφή σας στο Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο.

Αν κάποιοι/ες μαθητές/τριες δεν έχετε λάβει ακόμα τους κωδικούς σας για την ηλεκτρονική τάξη eclass, επικοινωνήστε τηλεφωνικά με το σχολείο (2310715338) ή στείλτε μήνυμα στο δημοτικό σχολείο στο

mail@dim-gefyr.thess.sch.gr

ο διευθυντής του σχολείου