Αγαπητοί Γονείς το Email σας

Μαρ 202016

Αποτέλεσμα εικόνας για EmailΑγαπητοί γονείς,

Πριν δύο ημέρες στάλθηκε μήνυμα (sms) στα κινητά σας τηλέφωνα στο οποίο κοινοποιείται το Email του σχολείου. Σας ζητήθηκε να αποστείλετε το δικό σας Email και μέχρι τώρα ανταποκρίθηκαν λιγότεροι από τους μισούς.

Παρακαλείστε να ξαναδείτε το μήνυμα (sms) και να προχωρήσετε. Όσοι από εσάς δεν έχετε Λογαριασμό Ηλεκτρονικού Ταχυδρομείου (Email) ζητήστε από κάποιον δικό σας να σας βοηθήσει να αποκτήσετε.

Παρακάτω σας παραθέτω το μήνυμα του Υπουργείου Παιδείας:

Σας ενημερώνουμε ότι κρίνεται αναγκαίο να ενημερώσουν οι διευθυντές το myschool με τις ηλεκτρονικές διευθύνσεις (email) και τα κινητά τηλέφωνα των κηδεμόνων που μέχρι σήμερα δεν έχουν καταχωριστεί στο σύστημα.

Με τον τρόπο αυτό θα γίνεται και η εξακρίβωση πως στην τηλεκπαίδευση δεν υπάρχει λάθος στην καταχώριση στοιχείων.

Ο Διευθυντής του Δημοτικού Σχολείου Φιλώτα

Σταύρος Πασπάλης

Μάρτιος 2020

20/4/1941: Ο στρατηγός Τσολάκογλου υπογράφει το πρωτόκολλο συνθηκολόγησης του ελληνικού στρατού με τις γερμανικές δυνάμεις εισβολής.